WATCHES & CLOCKS / Misc clocks / Pocket watch 12411386
nr 1241 1386
POCKET WATCH
2 pcs, silver, gross weight: ca 70 g, wear, damages.
2 st, silver, bruttovikt: ca 70 g
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday Mars 18 2019
at 19:15:21
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
POCKET WATCH
Condition: slitage, skador
nr 1241 1386
POCKET WATCH
Condition: slitage, skador
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 300 |
Monday Mars 18 2019 |
Silver
Silver